Kariéra

Neustále rozširujeme našu komunitu talentovaných spolupracovníkov.

Otvorené pracovné pozície

Súkromný detektív

Táto pozícia je určená pre mladých a ambicióznych jedincov, ktorí majú záujem stať sa súkromnými detektívmi, ale zatiaľ nemajú potrebné skúsenosti v detektívnej oblasti.

Potenciálny kandidát by mal byť schopný ukázať vysokú úroveň integrity, dôkladnosti a profesionality. Ako detektív, budete mať príležitosť rozvíjať svoje schopnosti a zručnosti, získavať neoceniteľné skúsenosti a budovať základ pre úspešnú kariéru v detektívnom sektore.

Táto pozícia je špeciálne navrhnutá pre odvážne a sebavedomé ženy, ktoré sú pripravené prekročiť hranice a pracovať na tajných detektívnych operáciach. Tento unikátny profil práce sa zaoberá infiltrovaním do rôznych prostredí pod krycou identitou.

Ideálna kandidátka by mala byť adaptabilná, schopná rýchlo sa učiť a pracovať pod tlakom. Taktiež musí mať vynikajúcu komunikačnú zručnosť, schopnosť vytvárať a udržiavať dôvernostné vzťahy a vysoký stupeň diskretnosti.

Upozorňujeme, že splnenie všetkých uvedených kritérií a podmienok nezaručuje automatické prijatie do zamestnania. Prijatie do zamestnania je vždy závislé na výsledkoch výberového konania, ktoré je vykonávané Radou Slovenskej Asociácie Súkromných Detektívov.