Podozrievate partnera
z nevery?

Nevera - Sledovanie manzelky - Sledovanie manzela - súkromný detektív - detektívna kancelária - Slovenská Asociácia Súkromných Detektívov

Vieme, ako neverní partneri skrývajú svoje stopy a vieme, ako ich pri tom nachytať.

 

Na začiatku si neveru ťažko všimnete, ale po dlhšom čase začnete cítiť, že niečo nie je celkom v poriadku. Ak sa pocit podozrenia a neistoty nevytráca, môžete sa obrátiť na služby súkromného detektíva.

Neverné správanie ľudí môže naberať rôzne formy a získavať nevídané rozmery. Nevera môže byť jednorazová záležitosť na firemnej akcii, ale aj dlhodobo utajovaný vzťah či dokonca dvojaký život Vášho partnera. Kreativita ľudí pri vytváraní alibi nepozná hraníc a preto je dôležité mať k dispozícii spoľahlivých ľudí, ktorí Vám pomôžu zistiť pravdu.

Ak si objednáte služby cez našu Asociáciu, vyšetrovanie nevery budú vykonávať profesionálni súkromní detektívi s dlhoročnou praxou.

Používame špeciálne upravené vozidlá, ktoré umožňujú dokonalé pozorovanie a zabezpečujú nenápadnosť pri riešení akéhokoľvek typu prípadu. Súčasťou našej výbavy sú pokročilé operatívno-technické prostriedky, ktoré taktiež využívajú bezpečnostné zložky SR (kriminálna polícia, Slovenská informačná služba). Našim cieľom nie je brať peniaze za „sedenie v aute“, preto uprednostňujeme hlbšie rozpracovanie prípadu pomocou techniky, ktorú môžeme ovládať na diaľku. Tým sa zníži výsledná suma za detektívne služby.

Najčastejšie otázky

Je táto služba legálna?

Samozrejme. Detektívne služby sú vo väčšine krajín po celom svete úplne legálne. Existuje niekoľko krajín, v ktorých sú detektívne služby nezákonné ako napríklad Irán alebo Severná Kórea.

Ako rýchlo môžete začať sledovať, ak je prípad v inom meste alebo v zahraničí?

Veľmi rýchlo. V niektorých prípadoch môžu naši detektívi začať do 30 minút, aj keď je prípad v inom meste. Na Slovensku a v zahraničí máme taktiež rozsiahlu kontaktnú sieť informátorov.

Môžem nechať špehovať svojho manžela, ak mám podozrenie že ma podvádza?

Áno, samozrejme. Máte plné právo vedieť, či váš partner je neverný. Máme špecializované tímy, ktoré vyšetrujú prípady nevery a môžeme použiť niekoľko metód na to, aby sme zistili pravdu.

S manželkou budeme mať rozvodové konanie. Chcel by som, aby mi súd zveril do opatere moje dve deti. Mohli by ste mi pomôcť?

Áno. Nikto nie je svätý a každý má nejaké neresti alebo priateľov, ktorí by nemali dobrý vplyv na vychovávanie vášho dieťaťa. Pre viac informácií môžete navštíviť našu stránku „Získavanie kompromitujúcich materiálov“.

Máte záujem o profesionálne
detektívne služby?

© 2016-2023 Slovenská Asociácia
Súkromných Detektívov

Ochrana osobných údajov (GDPR)

Threema ID: J496E2Z4
IČO: 51987902
Tallerova 4, 811 02 Bratislava