Chcete mať prehľad o všetkom čo sa deje?

Monitoring osoby - Sledovanie osoby - súkromný detektív - detektívna kancelária - Slovenská Asociácia Súkromných Detektívov

Pri monitorovaní osôb preferujeme pokročilé operatívno-technické prostriedky.

Pred tým, ako začneme s monitoringom cieľovej osoby je potrebné aby sa objednávateľ osobne stretol s jedným z našich detektívov. Na stretnutí sa preberú aké informácie máme získať a na čo sa máme zamerať. Následne navrhneme postup a orientačnú cenovú kalkuláciu detektívnej služby. Monitorovanie osoby si vyžaduje prácu minimálne dvoch detektívov s jedným, alebo dvoma vozidlami. Taktiež je nutné použiť špeciálnu monitorovaciu techniku na uľahčenie detektívnej práce. Kapacity našej Asociácie umožňujú aj veľké sledovacie operácie, ktoré si vyžadujú väčší počet detektívov.

Pre získanie cieľových materiálov sa odporúča začať (minimálne) s 2-týždňovým monitorovacím procesom, počas ktorého je objednávateľ neustále informovaný o stave vykonaných prác.

Finančné nároky na 2-týždňové monitorovanie osoby sa môžu vyšplhať do niekoľko tisíc eur. Je ale dôležité si uvedomiť, že naša Asociácia zastrešuje iba profesionálov, ktorí spravodajskú činnosť vykonávajú na plný úväzok dlhé roky a technické vybavenie ktorým disponujeme sa pohybuje na najvyššej možnej úrovni.

 

Najčastejšie otázky

Po rozvode mojej exmanželke zverili do opatere naše deti. Viem že sa stretáva s drogovo závislými ľuďmi a možno tiež droguje. Bolo by možné získať dôkazy, ktoré by som použil na súde a docieliť to, aby zverili deti do mojej výchovy?

Určite áno. Pri získavaní kompromitujúcich materiálov väčšinou riešime takýto typ prípadu. Z tohto dôvodu vedieme diskrétne vyšetrovanie, ktoré vám pomôže pokračovať vo vašom bežnom každodennom živote.

Môj sused je chorobný zberač odpadkov a v celom dome máme neskutočný smrad. Vedel by súkromný detektív získať dôkazy, ako smeti každodenne hromadí?

Samozrejme. Aj takýto typ prípadov riešime a máme dostatočné skúsenosti na ich vyriešenie. Väčšinou sa jedná o starých ľudí, ktorí vedú samotársky život. Chorobné zbieranie odpadkov alebo zvierat môže byť prejavom duševnej poruchy.

Moja mama si našla o 20 rokov mladšieho priateľa a myslím si, že nás chce postupom času obrať o majetok. Vedel by mi súkromný detektív zistiť čo to je za človeka a aké má úmysly?

Určite áno. Preverenie minulosti osôb je jednou z úloh súkromného detektíva. Na celom svete fungujú organizované skupiny, ktoré sa zameriavajú na starších ľudí alebo dôchodcov, ktorí sú osamelí a majú majetky. Informácie o zraniteľných ľuďoch sa dajú veľmi ľahko zistiť a po čase sa dajú zmanipulovať, napríklad za vidinou novej “lásky”.

Môžem sa spoľahnúť na vašu diskrétnosť?

Všetko prebieha v maximálnej diskrétnosti, stretnutia sú na rôznych miestach a informácie o priebehu detektívnej služby sa odovzdávajú osobne. Dokonca každý detektív má zo zákona mlčanlivosť.

Máte záujem o profesionálne
detektívne služby?

© 2016-2023 Slovenská Asociácia
Súkromných Detektívov

Ochrana osobných údajov (GDPR)

Threema ID: J496E2Z4
IČO: 51987902
Tallerova 4, 811 02 Bratislava