26. januára 2024

Ako zistiť, koľko má osoba nehnuteľností na celom Slovensku?

Opýtajte sa detektíva > Ako zistiť, koľko má osoba nehnuteľností na celom Slovensku
Ako zistiť, koľko má osoba nehnuteľností na celom Slovensku
Ako zistiť, koľko má osoba nehnuteľností na celom Slovensku postup
Súkromný detektív

+30

Členovia našej Asociácie vám diskrétne zistia všetky nehnuteľnosti, ktoré vlastní fyzická osoba na území SR.

Výpis všetkých nehnuteľností osoby

Vaše kontaktné údaje, na ktoré vás budeme kontaktovať.
Odoslaním dopytového formulára súhlasíte so spracovaním osobných údajov podľa GDPR

Otázka

Pozdravujem, som podnikateľ a mám obchodného partnera, s ktorým uvažujem o vstupe do niekoľkých spoločných projektov. Nedávno som sa dozvedel, že by mohol mať nejaké finančné ťažkosti. Predtým sa mi zdalo, že má veľa majetku, ale teraz mi niečo nesedí… Chcel by som zistiť, koľko nehnuteľností vlastní na celom Slovensku, aby som sa mohol rozhodnúť, či je to správny partner pre moje obchodné plány. Ako môžem zistiť takéto informácie?

Odpoveď od:

Ing. Andrej N.

IT špecialista & OSINT expert

Dobrý deň, rozumiem vašim obavám a je dôležité vedieť s kým idete do biznisu. Ako členovia Asociácie máme rozšírené prístupy do rôznych evidencií. Môžeme hľadať v katastri nehnuteľností podľa mena, priezviska alebo dátumu narodenia, a tak zistiť všetky nehnuteľnosti, ktoré sú na danú osobu zaregistrované v rámci celého územia Slovenskej republiky.

V prípade, ak nás o to požiadate, môžeme uskutočniť dôkladné pátranie a zistiť presný počet a charakteristiku nehnuteľností, ktoré váš potenciálny obchodný partner vlastní. Tieto informácie by vám mohli poskytnúť lepší prehľad o jeho finančnej situácii a mohli by vám pomôcť pri rozhodovaní o budúcnosti vašich spoločných projektov.

Tieto služby sú v súlade so slovenskými zákonmi o ochrane osobných údajov GDPR.

Ak máte záujem o zistenie všetkých nehnuteľností osoby alebo firmy, zašlite nám váš dopyt. Údaje, ktoré budeme potrebovať, sú meno, priezvisko a dátum narodenia osoby, ktorej majetkové pomery máte záujem preveriť.

V prípade, že neviete presný dátum narodenia a disponujete iba informáciou o približnom veku danej osoby, proces vyhľadávania sa stáva zložitejším. 

Chceme zdôrazniť, že cenová politika našich členov je založená na férovom prístupe k zákazníkovi. Ak sa v rámci nášho hľadania nepodarí identifikovať žiadne nehnuteľnosti, ktoré by boli zaregistrované na meno vyšetrovanej osoby alebo firmy, účtovaná suma sa neplatí. Zaručujeme Vám, že platíte iba v prípade, ak naše služby skutočne prinášajú hmatateľné výsledky.

Opýtajte sa detektíva

Odoslaním súhlasíte so spracovaním osobných údajov
Súkromný detektív

+30

Viac ako 30 odborníkov

Opýtajte sa detektíva

Odoslaním súhlasíte so spracovaním osobných údajov
Súkromný detektív

+30

Viac ako 30 odborníkov

O našej Asociácii

Naša Asociácia je rešpektovanou a uznávanou organizáciou, ktorá spája a koordinuje prácu vybraných detektívnych kancelárií.

Od svojho vzniku sme výrazne posunuli Slovenskú detektívnu scénu vpred. Zastupuje vybrané detektívne kancelárie, ktoré splnili prísne kritériá členstva, čím zabezpečuje najvyššie štandardy profesionality a integrity. Taktiež vydávame preukazy súkromných detektívov…

Náš Instagram

O našej Asociácii

Naša Asociácia je rešpektovanou a uznávanou organizáciou, ktorá spája a koordinuje prácu vybraných detektívnych kancelárií.