27. januára 2024

Ako zistiť majetok firmy?

Opýtajte sa detektíva > Ako zistiť majetok firmy?
Ako zistiť majetok firmy
Ako zistiť majetok firmy postup
Súkromný detektív

+30

Členovia našej Asociácie vám diskrétne zistia, aký má firma majetok v rámci SR.

Zistenie majetku firmy

Vaše kontaktné údaje
Odoslaním dopytového formulára súhlasíte so spracovaním osobných údajov podľa GDPR

Otázka

Dobrý deň, v súčasnosti stojím pred možnosťou spolupráce s istou firmou, ktorá na trhu pôsobí už nejaký čas a tvrdí, že má solídne financie a široké aktíva. Predtým ako by som sa pustil do akejkoľvek spolupráce, chcel by som si byť istý o ich finančnej situácii a skutočnom majetku. Ako môžem zistiť skutočný majetok tejto firmy? Máte nejaké stratégie alebo metódy, ktoré by mi mohli pomôcť? Ďakujem za váš čas a očakávam vašu odpoveď.

Odpoveď od:

Ing. Andrej N.

IT špecialista & OSINT expert

Dobrý deň, keď sa snažíme zistiť majetok firmy, prvým krokom je vždy zhromaždiť čo najviac informácií. To zahŕňa skúmanie verejných záznamov a databáz, napríklad Obchodný register, Register partnerov verejného sektora a ďalšie. Tieto zdroje môžu poskytnúť podstatné informácie o firmách, vrátane ich majetku, finančnej histórie, akcionárov a ďalších relevantných informácií.

Ďalším krokom je analýza získaných údajov. To môže zahŕňať preskúmanie finančných výkazov firmy, vyhodnotenie hodnoty jej aktív/pasív a kontrolu informácií o jej nehnuteľnostiach. V tejto fáze by sme sa mohli tiež zamerať na zisťovanie prípadných skrytých aktív alebo transakcií, ktoré by mohli ovplyvniť hodnotu firmy.

Naši členovia môžu na počkanie zistiť všetky nehnuteľnosti firiem na celom Slovensku. S využitím moderných technológií a sofistikovaných metód sú schopní preveriť informácie o nehnuteľnostiach a iných majetkových hodnotách, ktoré môžu byť ukryté alebo prenesené na iné osoby.

Dúfam, že som vám pomohol porozumieť, ako by sme pristupovali k zisťovaniu majetku firmy. Ak máte ďalšie otázky alebo ak by ste chceli využiť služby našich členov, neváhajte nás kontaktovať.

Opýtajte sa detektíva

Odoslaním súhlasíte so spracovaním osobných údajov
Súkromný detektív

+30

Viac ako 30 odborníkov

Opýtajte sa detektíva

Odoslaním súhlasíte so spracovaním osobných údajov
Súkromný detektív

+30

Viac ako 30 odborníkov

O našej Asociácii

Naša Asociácia je rešpektovanou a uznávanou organizáciou, ktorá spája a koordinuje prácu vybraných detektívnych kancelárií.

Od svojho vzniku sme výrazne posunuli Slovenskú detektívnu scénu vpred. Zastupuje vybrané detektívne kancelárie, ktoré splnili prísne kritériá členstva, čím zabezpečuje najvyššie štandardy profesionality a integrity. Taktiež vydávame preukazy súkromných detektívov…

Náš Instagram

O našej Asociácii

Naša Asociácia je rešpektovanou a uznávanou organizáciou, ktorá spája a koordinuje prácu vybraných detektívnych kancelárií.