3. januára 2024

Ako zistiť majetok osoby?

Opýtajte sa detektíva > Ako zistiť majetok osoby?
Ako zistiť majetok osoby
Ako zistiť majetok osoby postup
Súkromný detektív

+30

Členovia našej Asociácie vám diskrétne zistia aký majetok má osoba, v rámci SR.

Zistenie majetku osoby

Vaše kontaktné údaje
Odoslaním dopytového formulára súhlasíte so spracovaním osobných údajov podľa GDPR

Otázka

Dobrý deň, v mojom živote sa naskytla situácia, ktorá ma núti položiť vám túto otázku. Pred pár mesiacmi som previedol svoje obchodné podiely na dlhoročného priateľa. No postupne sa mi začali vynárať pochybnosti o jeho finančnej stabilite a o jeho schopnosti zvládnuť podnikanie. Vyskytli sa určité nezrovnalosti, ktoré ma nútia zamyslieť sa nad tým, aký je skutočný majetok tohto človeka. Moja otázka teda znie: Ako môžem, ako laik, zistiť, aký majetok vlastní osoba? Je možné zistiť informácie o jeho nehnuteľnostiach a iných aktívach nielen v Bratislave, ale aj v celej republike?  Ďakujem vopred za odpoveď.

Odpoveď od:

Ing. Andrej N.

IT špecialista & OSINT expert

Dobrý deň, ďakujem, že ste sa na nás obrátili so svojou otázkou. Rád by som vám poskytol niekoľko informácií.

Pri takomto druhu vyšetrovania je dôležité zistiť čo najviac informácií o zainteresovanej osobe a jeho majetku. To zahŕňa nielen nehnuteľnosti, ale aj iné aktíva, ako sú vozidlá, umelecké diela, akcie a iné…

V prvom rade by sme začali s hľadaním informácií v dostupných databázach a verejných zdrojoch. To môže zahŕňať katastrálny úrad, obchodný register a iné verejné registre. Tieto zdroje môžu poskytnúť informácie o nehnuteľnostiach, podnikateľských aktivitách a iných majetkových údajoch.

Ďalej by sme mohli vykonať terénne vyšetrovanie. To môže zahŕňať návštevu miest, kde osoba žije alebo pracuje, aby sme zistili viac o jej životnom štýle a možných majetkových indíciách.

Naši členovia môžu na počkanie zistiť všetky nehnuteľnosti osoby na celom Slovensku. S využitím moderných technológií a sofistikovaných metód sú schopní preveriť informácie o nehnuteľnostiach a iných majetkových hodnotách, ktoré môžu byť ukryté alebo prenesené na iné osoby.

Dúfam, že som vám pomohol porozumieť, ako by sme pristupovali k zisťovaniu majetku osoby. Ak máte ďalšie otázky alebo ak by ste chceli využiť služby našich členov, neváhajte nás kontaktovať.

Opýtajte sa detektíva

Odoslaním súhlasíte so spracovaním osobných údajov
Súkromný detektív

+30

Viac ako 30 odborníkov

Opýtajte sa detektíva

Odoslaním súhlasíte so spracovaním osobných údajov
Súkromný detektív

+30

Viac ako 30 odborníkov

O našej Asociácii

Naša Asociácia je rešpektovanou a uznávanou organizáciou, ktorá spája a koordinuje prácu vybraných detektívnych kancelárií.

Od svojho vzniku sme výrazne posunuli Slovenskú detektívnu scénu vpred. Zastupuje vybrané detektívne kancelárie, ktoré splnili prísne kritériá členstva, čím zabezpečuje najvyššie štandardy profesionality a integrity. Taktiež vydávame preukazy súkromných detektívov…

Náš Instagram

O našej Asociácii

Naša Asociácia je rešpektovanou a uznávanou organizáciou, ktorá spája a koordinuje prácu vybraných detektívnych kancelárií.