12. júna 2024

Nevystopovateľná SIM karta - ako a kde ju získať?

Opýtajte sa detektíva > Nevystopovateľná SIM karta – ako a kde ju získať?
Nevystopovateľné SIM karty
Nevystopovateľná SIM karta
Súkromný detektív

+30

Poskytneme vám návod, ako získať 100% anonymnú a aktivovanú SIM kartu za 15 EUR. 

Anonymná SIM karta za 15 EUR

Vaše kontaktné údaje, kde vám pošleme bezplatne návod

Otázka

Zdravím, obraciam sa na Vás s jednou zložitou záležitosťou. V posledných týždňoch som si všimol, že sa okolo mňa dejú zvláštne veci. Neviem to presne popísať, ale mám pocit, že ma niekto sleduje a snaží sa zistiť o mne čo najviac informácií… Niekedy vidím podozrivé osoby blízko môjho domu, a taktiež som zistil, že niekto bol zvedavý na moje osobné údaje v práci.

Chcel by som si preto zaobstarať nevystopovateľnú SIM kartu, aby som mal istotu, že moje telefonáty a správy nebudú prepojené na moju osobu. Je vôbec možné niečo také získať? Ako by som mohol postupovať sám, aby som si zaobstaral SIM kartu bez toho, aby som musel poskytovať svoje osobné údaje? Môžete mi prosím poradiť, aké kroky by som mal podniknúť?

Ďakujem Vám veľmi pekne za Vašu pomoc a rady.

S pozdravom, Juraj

Odpoveď od:

Dobrý deň, Juraj, rozumiem vašim obavám a rád vám poradím, ako získať nevystopovateľnú SIM kartu, ktorá vám poskytne istotu, že vaše telefonáty a správy nebudú prepojené na vašu osobu.

V prvom rade by som vás chcel upozorniť, že nákup anonymnej SIM karty cez internetové bazáre ako Bazoš alebo iné podobné platformy je veľmi rizikový. Dôvodov je niekoľko:

  1. Neznámy predajca: Nikdy neviete, kto je skutočný predajca a aké sú jeho úmysly. Môže ísť o podvodníka, ktorý vás chce oklamať.
  2. Sledovanie: Predajca môže do SIM karty zabudovať sledovacie zariadenie alebo ju predávať s úmyslom sledovať vaše aktivity. To by mohlo vašu situáciu ešte viac zhoršiť.

Ak chcete získať SIM kartu anonymne a bezpečne, máme pre vás riešenie. Naša Asociácia vám môže zdarma poskytnúť podrobný návod. Tento návod obsahuje overené a bezpečné postupy, ktoré vám pomôžu získať anonymnú SIM kartu bez toho, aby ste museli poskytovať svoje osobné údaje.

Radi vám tento návod poskytneme výmenou za pozitívnu recenziu na našu Asociáciu. Ak máte záujem, neváhajte nás kontaktovať a dohodneme sa na ďalšom postupe.

Opýtajte sa detektíva

Odoslaním súhlasíte so spracovaním osobných údajov
Súkromný detektív

+30

Viac ako 30 odborníkov

Opýtajte sa detektíva

Odoslaním súhlasíte so spracovaním osobných údajov
Súkromný detektív

+30

Viac ako 30 odborníkov

O našej Asociácii

Naša Asociácia je rešpektovanou a uznávanou organizáciou, ktorá spája a koordinuje prácu vybraných detektívnych kancelárií.

Od svojho vzniku sme výrazne posunuli Slovenskú detektívnu scénu vpred. Zastupuje vybrané detektívne kancelárie, ktoré splnili prísne kritériá členstva, čím zabezpečuje najvyššie štandardy profesionality a integrity. Taktiež vydávame preukazy súkromných detektívov…

Náš Instagram

O našej Asociácii

Naša Asociácia je rešpektovanou a uznávanou organizáciou, ktorá spája a koordinuje prácu vybraných detektívnych kancelárií.