22. september 2023

Prečo máte iba dvoch členov ?

Opýtajte sa detektíva > Prečo máte iba dvoch členov ?

Otázka

Dobrý deň, chcem sa spýtať, prečo v sekcii „detektívne kancelárie“ máte iba 2 členské detektívne kancelárie a nie všetky, ktore su na Slovensku? Ďakujem za odpoveď.

Odpoveď od:

Lukáš H.

Predseda SASD

Dobrý deň, ďakujeme za váš záujem a otázku týkajúcu sa členov. Chápeme, že by sa mohlo zdať, že počet členských detektívnych kancelárií je nízky, avšak dovoľte mi objasniť naše kritériá a filozofiu.

V našej Asociácii je skutočne viac členov, medzi ktorých patria aj známe spravodajské redakcie, investigatívni novinári a vybrané advokátske kancelárie. 

V sekcii – Detektívne kancelárie, sú však uvedení iba členovia, ktorí majú vydanú licenciu na poskytovanie detektívnych služieb a splnili prísne kritériá výberu. Tie zabezpečujú, že sú schopné poskytovať detektívne služby na odbornej úrovni a dodržiavajú stanovené etické štandardy pri vykonávaní detektívnych služieb.

Naša Asociácia sa prioritne zameriava na kvalitu, nie kvantitu členov. Naším cieľom je ponúkať potenciálnym zákazníkom iba tie detektívne kancelárie, ktoré dokážu splniť ich očakávania v oblastiach profesionalizmu, dôvernosti a efektívnosti. 

Fakt, že firma disponuje licenciou na poskytovanie detektívnych služieb, automaticky nezaručuje to, že tieto služby dokáže aj naozaj poskytovať.

Je pravdou, že niektoré detektívne kancelárie, ktoré nie sú našimi členmi nesúhlasia s našou filozofiou a v minulosti mali voči nám a našim členom negatívne stanoviská, ktoré vyvrcholili k poškodzovani našej značky a nášho mena

Tento jav nám poskytol empirický dôkaz, že naše metódy a prístupy sú správne. To nás motivuje k pokračovaniu v dynamickom rozvoji našej Asociácie a s tým súvisiacich projektov, ktoré prinášajú výhodu našim členom.

Opýtajte sa detektíva

Odoslaním súhlasíte so spracovaním osobných údajov
Súkromný detektív

+30

Viac ako 30 odborníkov

Opýtajte sa detektíva

Odoslaním súhlasíte so spracovaním osobných údajov
Súkromný detektív

+30

Viac ako 30 odborníkov

O našej Asociácii

Naša Asociácia je rešpektovanou a uznávanou organizáciou, ktorá spája a koordinuje prácu vybraných detektívnych kancelárií.

Od svojho vzniku sme výrazne posunuli Slovenskú detektívnu scénu vpred. Zastupuje vybrané detektívne kancelárie, ktoré splnili prísne kritériá členstva, čím zabezpečuje najvyššie štandardy profesionality a integrity. Taktiež vydávame preukazy súkromných detektívov…

Náš Instagram

O našej Asociácii

Naša Asociácia je rešpektovanou a uznávanou organizáciou, ktorá spája a koordinuje prácu vybraných detektívnych kancelárií.