9. september 2023

Robíte aj prehliadku vozidiel?

Opýtajte sa detektíva > Robíte aj prehliadku vozidiel?

Rýchla detektívna služba

Prehliadka vozidla proti odposluchom a sledovacím zariadeniam

Vaše kontaktné údaje, kde vás budeme kontaktovať

Otázka

Dobrý deň, mám na vás otázku. Nedávno som začal pociťovať, že môj automobil môže byť sledovaný alebo odpočúvaný. Počul som rôzne interferencie, keď som zapol rádio. Robíte aj prehliadky vozidiel na odhalenie GPS sledovacích zariadení a odposluchov? Ak áno, ako prebieha takýto proces?

Odpoveď od:

Ing. Andrej N.

IT špecialista & OSINT expert

Dobrý deň, áno, sme vybavení nástrojmi a detektormi na prehliadku vozidiel.

Proces prehliadky vozidla prebieha systematicky a dôkladne. Začína sa vonkajšou vizuálnou kontrolou vozidla, pri ktorej hľadáme akékoľvek nezvyčajné alebo podozrivé objekty. Neskôr nasleduje podrobná kontrola so špeciálnymi prístrojmi.

Tiež používame špeciálnu techniku na detekciu rádiových frekvencií, ktorá umožňuje nájsť aktívne sledovacie zariadenia. Tieto zariadenia môžu vysielať signál, ktorý umožňuje sledovať pohyb vozidla. Rovnako tak skontrolujeme aj elektronický systém vozidla, aby sme zistili, či s ním nebolo manipulované.

Ak nájdeme nejaké podozrivé zariadenie, môžeme ho bezpečne odstrániť a poradiť vám s prípadnými ďalšími krokmi (napríklad s oznámením na polícii). Vaša bezpečnosť a súkromie sú pre nás prioritou.

Ak máte akékoľvek ďalšie otázky, som k dispozícii na ich zodpovedanie. Uvedomte si, že aj keď je situácia stresujúca, nie ste v tom sám a existujú odborníci, ktorí vám môžu pomôcť.

Opýtajte sa detektíva

Odoslaním súhlasíte so spracovaním osobných údajov
Súkromný detektív

+30

Viac ako 30 odborníkov

Opýtajte sa detektíva

Odoslaním súhlasíte so spracovaním osobných údajov
Súkromný detektív

+30

Viac ako 30 odborníkov

O našej Asociácii

Naša Asociácia je rešpektovanou a uznávanou organizáciou, ktorá spája a koordinuje prácu vybraných detektívnych kancelárií.

Od svojho vzniku sme výrazne posunuli Slovenskú detektívnu scénu vpred. Zastupuje vybrané detektívne kancelárie, ktoré splnili prísne kritériá členstva, čím zabezpečuje najvyššie štandardy profesionality a integrity. Taktiež vydávame preukazy súkromných detektívov…

Náš Instagram