15. júna 2023

Spolupracujete aj so zahraničnými detektívmi?

Opýtajte sa detektíva > Spolupracujete aj so zahraničnými detektívmi?

Otázka

Dobrý deň, rád by som sa opýtal, či vo vašej práci spolupracujete aj so zahraničnými detektívmi?

Odpoveď od:

Lukáš H.

Predseda SASD

Dobrý deň, ďakujeme za vašu otázku. Je to zaujímavá téma a tešíme sa, že sme dostali príležitosť hovoriť o našej medzinárodnej spolupráci.

Áno, vo svojej práci často spolupracujeme so zahraničnými detektívmi a detektívnymi kanceláriami. Naša práca môže často prekročiť hranice našej krajiny a vyžadovať medzinárodnú spoluprácu. Táto spolupráca môže zahŕňať výmenu informácií, spoločné vyšetrovanie alebo poskytovanie odborných vedomostí.

Spolupráca je zároveň zárukou toho, že naši členovia môžu poskytnúť klientom najlepšiu možnú službu, bez ohľadu na to, kde sa prípad nachádza. To nám umožňuje pôsobiť nielen na Slovensku, ale aj v celosvetovom meradle.

Okrem toho, naše členstvo a aktívna účasť v rôznych medzinárodných asociáciách nám umožňuje udržiavať silné pracovné vzťahy s našimi zahraničnými kolegami. Tieto vzťahy nám umožňujú využiť najnovšie techniky a metódy sledovania, ako aj zdieľať naše vlastné skúsenosti a poznatky.

Spolupráca so zahraničím je kľúčovou súčasťou našej práce. Veríme, že tento prístup nám umožňuje napredovať a zlepšovať sa v našom odbore.

Opýtajte sa detektíva

Odoslaním súhlasíte so spracovaním osobných údajov
Súkromný detektív

+30

Viac ako 30 odborníkov

Opýtajte sa detektíva

Odoslaním súhlasíte so spracovaním osobných údajov
Súkromný detektív

+30

Viac ako 30 odborníkov

O našej Asociácii

Naša Asociácia je rešpektovanou a uznávanou organizáciou, ktorá spája a koordinuje prácu vybraných detektívnych kancelárií.

Od svojho vzniku sme výrazne posunuli Slovenskú detektívnu scénu vpred. Zastupuje vybrané detektívne kancelárie, ktoré splnili prísne kritériá členstva, čím zabezpečuje najvyššie štandardy profesionality a integrity. Taktiež vydávame preukazy súkromných detektívov…

Náš Instagram