15. júna 2023

Vyšetrujete podvody s investíciami?

Opýtajte sa detektíva > Vyšetrujete podvody s investíciami?

Otázka

Dobrý deň, nedávno som sa stala obeťou investičného podvodu. Investovala som značnú sumu peňazí do spoločnosti, ktorá mi sľúbila vysoké zisky v krátkom čase. Spoločnosť zrazu zmizla a moje investície sú teraz stratené. Viem, že som mala byť opatrná a preskúmať spoločnosť predtým, než som do nej investovala. Rada by som sa opýtala, či vyšetrujete podobné prípady podvodov. Aké skúsenosti máte s takýmito prípadmi a aké sú šance na získanie mojich peňazí späť?

Odpoveď od:

Lukáš Tomík - Slovenská Asociácia Súkromných Detektívov

Mgr. Lukáš Tomík

Podpredseda & CEO SASD

Dobrý deň, áno, vyšetrujeme prípady podvodov s investíciami a máme s tým bohaté skúsenosti.

Každý prípad je jedinečný a výsledky vyšetrovania môžu ovplyvniť rôzne faktory, ako čas, kvalita dostupných informácií a schopnosť identifikovať podvodníkov.

Pokiaľ ide o šance na získanie vašich peňazí späť, musím byť úprimný, nie je to vždy možné… Mnoho podvodníkov sa rýchlo premiestňuje alebo skrýva finančné prostriedky na Bitcoin účtoch. Ak sa nám podarí rýchlo identifikovať a vystopovať tieto osoby, môže to značne zvýšiť vaše šance.

Ak sa rozhodnete využiť detektívne služby, naši členovia využijú všetky schopnosti a zdroje na to, aby sme vám pomohli a dosiahli čo najlepší možný výsledok. Naším cieľom je nielen pomôcť obetiam podvodov získať spravodlivosť, ale aj poučiť ich, ako sa podobným situáciám vyhnúť v budúcnosti.

Opýtajte sa detektíva

Odoslaním súhlasíte so spracovaním osobných údajov
Súkromný detektív

+30

Viac ako 30 odborníkov

Opýtajte sa detektíva

Odoslaním súhlasíte so spracovaním osobných údajov
Súkromný detektív

+30

Viac ako 30 odborníkov

O našej Asociácii

Naša Asociácia je rešpektovanou a uznávanou organizáciou, ktorá spája a koordinuje prácu vybraných detektívnych kancelárií.

Od svojho vzniku sme výrazne posunuli Slovenskú detektívnu scénu vpred. Zastupuje vybrané detektívne kancelárie, ktoré splnili prísne kritériá členstva, čím zabezpečuje najvyššie štandardy profesionality a integrity. Taktiež vydávame preukazy súkromných detektívov…

Náš Instagram