Potrebujete pomôcť vypátrať osobu?

Pátranie po osobe - súkromný detektív - detektívna kancelária - Slovenská Asociácia Súkromných Detektívov

Naša sieť vyškolených profesionálov bude sledovať to, čo potrebujete nájsť v najkratšom možnom čase.

Naši detektívi sú schopní operovať aj v zahraničnom prostredí a získavať tak kľúčové informácie o pohybe a pobyte osôb. Pátranie po osobách nie je nič jednoduché a zaberá množstvo času.

Je možné, že chcete zistiť trvalú alebo prechodnú adresu vášho obchodného partnera s ktorým máte problémy. Naše rozsiahle zdroje nám umožňujú dosiahnuť veľmi vysokú mieru úspešnosti pri hľadaní osoby.

Ak sa snažíte nájsť nezvestnú osobu, vypátrať niekoho, s kým ste stratili kontakt (rodinu alebo priateľov), alebo dokonca dlžníka, ktorý vám dlhuje peniaze, ponúkame komplexnú a veľmi úspešnú službu. Naši detektívi dokážu úspešne vypátrať nezvestných ľudí s minimálnymi informáciami, ktoré nám klient poskytne.

Na Slovensku je bežnou praxou, že ľudia ktorí dlhujú peniaze zmiznú bez toho, že by niekedy chceli splatiť svoj dlh. Tieto osoby často používajú falošné mená, žijú pod menom inej osoby alebo dokonca si úplne menia svoje mená. Aj za týchto okolností môžu naši detektívi začať získavať informácie o ich pobyte a celodennom pohybe.

Nedávny technologický pokrok spôsobil, že je prakticky nemožné zmiznúť. Každý mobilný telefón zanecháva za sebou digitálnu stopu. Naši analytici sú odborníkmi na zhromažďovanie a dešifrovanie digitálnych dát. Po ich preskúmaní ich detektívi vyhodnotia a začnú prípad riešiť priamo v teréne.

 

Najčastejšie otázky

Nedávno ma okradol podvodník o nemalú sumu peňazí. Vedeli by ste zistiť adresu jeho pobytu?

Určite áno. Podvodníci precízne maskujú každý svoj krok. Preto máme špeciálne vyškolený tím detektívov na pátranie po osobách. Pri pátraní taktiež úzko spolupracujeme s bezpečnostnými zložkami SR.

Môj duševne chorý brat odišiel bez svojich liekov a zmizol. Mohol by byť kdekoľvek na Slovensku. Môže mi ho súkromný detektív pomôcť nájsť?

Nájdenie bezdomovcov a duševne chorých ľudí nie je jednoduché, ale náš tím detektívov vám pomôže zistiť, aké sú najlepšie možnosti. Čím viac informácií nám poskytnete, tým väčšia bude šanca na úspešné vyriešenie prípadu.

Anonymný stalker ma neustále obťažuje a sleduje. Môže mi s tým Slovenská Asociácia Súkromných Detektívov pomôcť?

Našťastie existuje množstvo spôsobov, ako sa brániť proti anonymnému obťažovaniu. Jeden s našich detektívov bude s vami pracovať na vypracovaní akčného plánu.

Žijem v zahraničí a prechádzam rozvodom. Mám podozrenie, že môj „čoskoro“ bývalý manžel má na Slovensku majetok, ktorý sa snaží skrývať. Môže ma súkromný detektív uistiť, či mám pravdu?

Áno. Slovenská Asociácia Súkromných Detektívov má prístup k rôznym databázam. Akonáhle nám poskytnete podrobnosti o vašom prípade, môžeme začať vyšetrovanie.

Máte záujem o profesionálne
detektívne služby?

© 2016-2023 Slovenská Asociácia
Súkromných Detektívov

Ochrana osobných údajov (GDPR)

Threema ID: J496E2Z4
IČO: 51987902
Tallerova 4, 811 02 Bratislava