Skôr ako si objednáte služby súkromného detektíva...

Buďte opatrní s výberom vášho súkromného detektíva, pretože existujú detektívne kancelárie, ktoré účelovo lákajú zákazníkov na nízke ceny, ale nakoniec váš prípad budú subdodávať začínajúcemu súkromnému detektívovi alebo študentovi, ktorý si privyrába popri škole. V konečnom dôsledku budete aj tak platiť priemerné a štandardné ceny za detektívnu činnosť, ale s jej výsledkom nebude spokojní, pretože súkromný detektív pracujúci na vašom prípade bude neskúsený a jeho finančné ohodnotenie nebude motivujúce.

Slovenská Asociácia Súkromných Detektívov zastrešuje iba profesionálov na plný úväzok s dlhoročnou detektívnou praxou.

Niektorí z našich členov pravidelne školia príslušníkov štátnych sledovacích útvarov v rámci Európskeho bezpečnostného programu „Školenia pre útvary špeciálnych činností“.

Náš súkromný detektív Čadca zaručuje 100% diskrétnosť.

Združujeme profesionálov na plný úväzok...

Našich členov môžeme rozdeliť do dvoch skupín:

Monitorovacia skupina

Vačšina našich členov sú bývalí príslušníci spravodajských služieb alebo polície, ktorí aktívne pôsobili v špeciálnych sledovacích útvaroch. Skúsenosti, ktoré za svoju kariéru nadobudli, dnes využívaju v súkromnom sektore ako súkromní detektívi.

Technická skupina

Pokročilé odposluchy, skryté kamery, technicky upravené vozidlá alebo iná spravodajská technika nás drží o jeden krok vpred. Zastrešujeme taktiež osoby, ktoré sa špecializujú na vzdialený monitoring cieľovej osoby alebo miesta.

Spolupracujeme

© 2016-2019 Slovenská Asociácia
Súkromných Detektívov

Ochrana osobných údajov (GDPR)

Kontakt: 0901 921 090
IČO: 51987902
Tallerova 4, 811 02 Bratislava