31. marec 2024

Dôkaz nevery

Opýtajte sa detektíva > Dôkaz nevery

dôkaz nevery
dôkaz nevery postup
Súkromný detektív

+30

Členovia našej Asociácie vám diskrétne poskytnú profesionálne detektívne služby na celom území SR.

Odhalenie nevery na mieru

Vaše kontaktné údaje, kde vás budeme kontaktovať
Odoslaním dopytového formulára súhlasíte so spracovaním osobných údajov podľa GDPR

Otázka

Dobrý deň. S manželom sme spolu už viac ako desať rokov a v poslednom čase som začala mať podozrenia, že ma podvádza. Nič konkrétne nemám, len rôzne malé náznaky, ktoré sa mi zdajú podozrivé: častejšie zostáva v práci do neskorých nočných hodín, jeho telefón je stále na tichom režime a nedáva mi ho do rúk ako predtým, a občas na jeho oblečení cítim cudzí parfém. Snažila som sa s ním o tomto otvorene hovoriť, ale vždy to odmieta alebo tvrdí, že si len vymýšľam.

Chcela by som sa opýtať, ako by som si mohla sama začať získavať nejaké dôkazy, ktoré by mi pomohli zistiť pravdu? Skúšala som sledovať jeho online aktivitu, ale zdá sa, že má všetko dobre zabezpečené. Existuje nejaký spôsob, ako to môžem robiť diskrétne, bez toho, aby som porušila zákon alebo ešte viac poškodila náš vzťah, ak sa moje podozrenia ukážu ako nepravdivé?

A ak by som sa rozhodla obrátiť na profesionála, ako by mi mohla vaša Asociácia pomôcť? Je možné získať dôkaz o nevere bez toho, aby môj manžel vedel, že som si najala súkromného detektíva? A aké by boli ďalšie kroky, ak by sa moje podozrenia potvrdili? Hľadám najmä diskrétne riešenie, pretože si ešte stále nie som istá a nechcem, aby to zbytočne eskalovalo, ak to nie je pravda.

Ďakujem za vašu pomoc a rady. S pozdravom, Zuzana

Odpoveď od:

Dobrý deň, Zuzana,

rozumiem Vašej situácii a je prirodzené, že cítite obavy a neistotu… Dôležité je pristupovať k tejto záležitosti citlivo a rozvážne, aby ste predišli možným negatívnym dôsledkom pre Váš vzťah, a zároveň získali jasnosť, ktorú potrebujete.

Pokúsiť sa získať dôkazy samostatne môže byť riskantné a eticky náročné, najmä ak by to zahŕňalo porušovanie súkromia Vašeho partnera (ako je napríklad sledovanie). Okrem toho, akékoľvek dôkazy získané týmto spôsobom by mohli byť právne sporné a nemuseli by byť použiteľné v prípade, že by ste sa rozhodli podniknúť ďalšie kroky.

V prípade, že sa rozhodnete obrátiť na profesionálne detektívne služby, naša Asociácia Vám môže poskytnúť diskrétnu podporu. Súkromný detektív môže vykonávať pozorovania a zhromažďovať informácie v rámci zákona, bez toho, aby Váš partner vedel o ich prítomnosti. Je však dôležité, aby takéto služby boli vykonávané eticky a s plným rešpektovaním právnych noriem.

Ak by sa Vaše podozrenia potvrdili, ďalšie kroky by mali byť zvážené s ohľadom na to, čo je pre Vás najlepšie. To môže zahŕňať ďalšiu komunikáciu s Vaším partnerom, právne poradenstvo alebo podporu v procese uzdravenia a rozhodovania o budúcnosti Vášho vzťahu.

V každom prípade je dôležité, aby ste sa pri rozhodovaní o takto citlivej záležitosti obrátili na profesionálov, ktorí rešpektujú Vaše súkromie a poskytujú spoľahlivé služby. Naše Asociácia sa nespolieha na iné detektívne kancelárie, ale využíva skupinu overených detektívov a operatívcov, ktorí pracujú s maximálnou diskrétnosťou a profesionalitou.

Ak máte záujem využiť detektívne služby, odporúčame Vám kontaktovať kompetentnú osobu z našej Asociácie. Je dôležité nepoliehať na lacné a neoverené detektívne kancelárie na Slovensku, ktoré nemusia poskytovať kvalitné služby a môžu skôr uškodiť než pomôcť.

Opýtajte sa detektíva

Odoslaním súhlasíte so spracovaním osobných údajov
Súkromný detektív

+30

Viac ako 30 odborníkov

Opýtajte sa detektíva

Odoslaním súhlasíte so spracovaním osobných údajov
Súkromný detektív

+30

Viac ako 30 odborníkov

O našej Asociácii

Naša Asociácia je rešpektovanou a uznávanou organizáciou, ktorá spája a koordinuje prácu vybraných detektívnych kancelárií.

Od svojho vzniku sme výrazne posunuli Slovenskú detektívnu scénu vpred. Zastupuje vybrané detektívne kancelárie, ktoré splnili prísne kritériá členstva, čím zabezpečuje najvyššie štandardy profesionality a integrity. Taktiež vydávame preukazy súkromných detektívov…

Náš Instagram

O našej Asociácii

Naša Asociácia je rešpektovanou a uznávanou organizáciou, ktorá spája a koordinuje prácu vybraných detektívnych kancelárií.