15. júna 2023

Prečo nemáte zverejnený zoznam členov?

Opýtajte sa detektíva > Prečo nemáte zverejnený zoznam členov?

Otázka

Zdravím, chcem sa spýtať, prečo na vašej stránke nemáte zverejnený zoznam členov?

Odpoveď od:

Lukáš H.

Predseda SASD

Dobrý deň, ďakujeme za váš záujem a otázku. Naša Asociácia zastupuje záujmy všetkých súkromných detektívov a detektívnych kancelárií na Slovensku. 

Medzi našimi členmi sú ale iba vybrané detektívne kancelárie a detektívi, ktorí prešli dôkladným preverovaním z našej strany a svojou prácou a činnosťou preukazujú vysokú mieru odbornosti a integrity.

Väčšina našich členov sú detektívne kancelárie, ktoré poskytujú svoje služby vybranej klientele a špecializujú sa primárne na dlhodobé spolupráce. Mnohé z týchto kancelárií nemajú ani svoj vlastný „brand“ alebo vlastnú webovú stránku. Namiesto toho sa rozhodli prezentovať prostredníctvom našej Asociácie.

Jedným z dôvodov, prečo nemáme zverejnený zoznam našich členov je fakt, že pracujeme v oblasti, kde je diskrétnosť a anonymita často kľúčová. Naši členovia sa zaoberajú citlivými otázkami, ktoré často vyžadujú vysokú mieru dôvernosti.

Zverejnením zoznamu by sme ich mohli potenciálne vystaviť nežiaducemu záujmu alebo dokonca ohrozeniu, čo by mohlo mať negatívny vplyv na ich prácu. Aj keď naše členstvo je výrazom profesionality a dôveryhodnosti, naši členovia si často želajú pracovať v zákulisí.

Dôvody našej politiky sú založené na našom záväzku chrániť našich členov a ich prácu. Veríme, že tieto opatrenia nám umožnia udržať vysoký štandard profesionality a dôveryhodnosti, ktorý je pre našu Asociáciu charakteristický.

Opýtajte sa detektíva

Odoslaním súhlasíte so spracovaním osobných údajov
Súkromný detektív

+30

Viac ako 30 odborníkov

Opýtajte sa detektíva

Odoslaním súhlasíte so spracovaním osobných údajov
Súkromný detektív

+30

Viac ako 30 odborníkov

O našej Asociácii

Naša Asociácia je rešpektovanou a uznávanou organizáciou, ktorá spája a koordinuje prácu vybraných detektívnych kancelárií.

Od svojho vzniku sme výrazne posunuli Slovenskú detektívnu scénu vpred. Zastupuje vybrané detektívne kancelárie, ktoré splnili prísne kritériá členstva, čím zabezpečuje najvyššie štandardy profesionality a integrity. Taktiež vydávame preukazy súkromných detektívov…

Náš Instagram